Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran büyük yalnız site olması sebebiyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en iyi şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin sadece atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile okşayıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli benzer ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi vakit kalmak göre ülkü sitemizi inceleyin sadece aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul amacıyla vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye yayımlamak sizler düşüncesince arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz tek izlenim bırakacaktır. tam bir eksperyans ile güzel İstanbul’u işaret yerinde şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında artık organizasyonlar çok henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize göre düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut bize ulaşın günce olarak kiralanan gösterişli kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız genişlik adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz müşterek sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik sağlıklı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe denli hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *